ЗАЛИШТЕ СВОЇ ДАНІ І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО
Або зателефонуйте нам самостійно
+380 (67) 578-19-27
«SVP Group Invest» (SGI), що входить в групу компаній «SVP Group», уже впродовж 17 років займається проєктуванням і будівництвом соціальних, комерційних, житлових і спортивних об'єктів. Наші потужності дозволяють забезпечити повний цикл усіх необхідних робіт, починаючи з виготовлення матеріалів і закінчуючи зведенням об'єктів нерухомості. Ця стратегія гарантує максимальну якість і надійність на всіх етапах робіт.
Основним напрямком SGI є інвестиційно-будівельна діяльність, пов'язана зі зведенням і реалізацією житлових комплексів та котеджних містечок.
Наші нинішні й майбутні проєкти – це завжди гармонійне поєднання європейських стандартів, вишуканого стилю, продуманої функціональності та комфортного затишку, що є однією з головних вимог до об'єктів сучасної архітектури.
Саме такими постають житловий комплекс «Protsev» та котеджне містечко «ProЦвіт Village», зведенням яких займається SGI. Ці проєкти не лише підпадають під вказані характеристики, але й мають власні родзинки – розташування в екологічно чистому районі в оточені лісу та розвинену інфраструктуру.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ БУДИНКІВ
ОСОБЛИВЕ МІСЦЕ, ДЕ ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ
Для втілення мрії лишився один крок!
село Проців, Бориспільський р-н, вулиця Лісова